Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Tacikistan

Tacikistan'da satılık emlak

SSCB bünyesindeki Tacikistan Cumhuriyeti ve eski Sovyet Sosyalist Tacikistan Cumhuriyeti, bir Orta Asya devletidir. Güneye Afganistan, doğuya Çin, kuzeyde Kırgızistan ve Özbekistan ve batıda Özbekistan ile sınır komşusudur; bu nedenle denize kıyısı olmayan bir devlettir. Başkent Duşanbe'dir.

Tacikistan'da satılık emlak taşınmayı ve satın almayı planlıyorsanız, Tacikistan'daki emlak piyasası hakkındaki raporumuz önemli olabilir. Dünyanın en pahalı emlak piyasalarını incelerken 700.000 nüfuslu Tacikistan'ın başkenti Duşanbe akla hemen gelmiyor. Ancak eski konutlarının çoğu Sovyet dönemine dayanan şehir, kronik bir emlak krizinin kurbanı.

Tacikistan'da satılık yeni mülklere olan talebin mevcudiyetini çok aşmasıyla, Duşanbe çevresindeki emlak fiyatları son on yılda fırladı.

Sovyet döneminin hükümetin konut garantilerine alışkın olan Tacikistan nüfusu için aşırı kalabalık, yaşam standartlarında zayıf bir düşüşe yol açtı.

Son on yılda Duşanbe'deki Tacik kırsalından bir göçmen dalgası yaşandı ve Tacikistan'ın başkentinde ekonomik evlerin inşası buna ayak uyduramadı. Günümüzde emlak maliyetlerindeki artış, giderek kalabalıklaşan toplu konutlardan oluşan bir şehir merkezi yaratmıştır.

Tacikistan'da ve özellikle Duşanbe'de satılık emlakların artan maliyeti iki faktör tarafından daha da kötüleştirilmektedir: birincisi, Tacikistan'ın inşaat malzemesinin yaklaşık% 80'inin ithal edilmesi; ikincisi, Tacikistan hükümeti, yeni evler inşa etmenin yaklaşık üçte birini temsil eden bir vergi ve gümrük vergisi sistemi dayatmaktadır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 40170

Satilik Ev, Tacikistan, Suǧd, Chudschand - Khujand, Hakim Karim

1,494,243.00TRY
Satilik
Ev

0.46 m²
Şehirde Bitmiş Bir Ev. 9 oda banyo mutfak u w ve gıda okulu Kita ve her şeyi yakın her şeyi gerekir.
Cod. 2405

Satilik 3 Yatak Odası, Tacikistan, Dušanbe, Dušanbe, center

647,505.30TRY
Satilik
3 Yatak Odası

150 m²
Satılık merkezde restore edilecek ev ve diğer evlerle değişim imkanı.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB